Urządzanie swojego własnego wnętrza

Home  /  LifeStyle  /  Urządzanie swojego własnego wnętrza

13.Mar, 2019 0 LifeStyle

Urządzanie swojego własnego wnętrza

Co zrobić by bezbarwne przysłowiowe cztery ściany nabrały odpowiedniego wyrazu, kolorów i życia?
Jak urządzić swój kąt aby po ciężkim dniu w pracy lub na uczelni przekraczając próg drzwi wiodących do naszego pokoju poczuć prawdziwy spokój? Nawet jeśli pół godziny wcześniej jakiś nieznajomy wytrącił nas z równowagi swoim zachowaniem i nie mamy na nic innego ochoty jak tylko kupić opakowanie jajek z najbliższego sklepu spożywczego i obrzucić nimi jego dom.

Samodzielne urządzenie wnętrza może być dla wielu z nas kłopotliwe. Mimo tego, że mamy wizje jak powinno wyglądać nasze wymarzone gniazdo i wiemy co chcemy w nim zamieścić. Staramy się podążać za aktualnymi trendami by jednocześnie nie zatracić własnego stylu. Z pomocą przychodzą nam strony kolorowych pisemek, które wręcz narzucają nam gotowe kreacje wnętrz ale nie uwzględniają przy tym naszych potrzeb.

Sprawa jest prosta. Zanim przystąpimy do zakupu jakichkolwiek mebli należałoby usiąść i spisać wszystko to czego potrzebujemy. Potem wyobrazić sobie w jakich kolorach i odcieniach widzimy nasz przyszły pokój. Następnie rozrysować umieszczenie poszczególnych mebli, jeśli jest taka konieczność. Zaplanujmy także jakich dodatków będziemy szukać ale liczmy się z tym, że prawdziwe perełki wypatrzymy dopiero na półkach w sklepie.

Nie bójmy się pytać innych o rady ale pamiętajmy, że to właśnie my codziennie będziemy budzić się otoczeni takim wystrojem więc postawmy na to co nam odpowiada w stu procentach i nie dajmy sobie narzucić cudzego stylu.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?